Zásady ochrany osobních údajů

Kdo jsme

Jsme organizace (obecně prospěšná společnost) provozující útulek pro psy na adrese Lhotky 60, Malotice (Kostelec nad Černými lesy), 281 63. O opuštěné a týrané psy se staráme již od roku 2011. V rámci naší činnosti provozujeme mimo jiné charitativní eshop, šíříme osvětu, účastníme se různých akcí apod. … Více se o nás dozvíte na www.dog-point.cz.

Oficiální sídlo organizace (pro úřady):

Dogpoint, o.p.s.
Milánská 452, Praha 15, 109 00
IČ: 22887253
ID Datové schránky: fkb79bk

Adresa útulku (pro běžnou korespondenci):

Dogpoint, o.p.s.
Lhotky 60
281 63 Malotice (Kostelec nad Černými lesy)
Více viz http://www.dog-point.cz/kontakt

Jaké shromažďujeme osobní údaje a proč

Formulář Nahlášení týrání zvířat

Odeslaná data se ukládají do databáze (u poskytovatele webhostingu) a zároveň jsou odeslána zvolenému příjemci (Veterinární správě). Data uchováváme na dobu neurčitou za účelem případného řešení možných občansko-právních sporů ohlašovatel vs “trýznitel” (podezřelý). V žádném případě nikomu tato data svévolně nesdělujeme! Vaší identifikaci poskytneme pouze v případech vyžádání na základě rozhodnutí soudu či orgánů činných v trestním řízení.

Vložený obsah z dalších webů

Příspěvky na těchto stránkách mohou obsahovat vložený obsah (například videa, obrázky, články atd.). Vložený obsah z jiných webových stránek se chová stejným způsobem, jako kdyby návštěvník navštívil jiný web.

Tyto webové stránky mohou shromažďovat data o vás, používat soubory cookies, vkládat další sledování od třetích stran a sledovat vaši interakci s tímto vloženým obsahem, včetně sledování interakce s vloženým obsahem, pokud máte účet a jste přihlášeni na danou webovou stránku.

Analytika

Za účelem přehledu o využití těchto stránek používáme volně šířený plugin WP Statistics. Mezi ukládaná data patří i IP adresa návštěvníka těchto stránek.

Související odkazy