Nahlášení týrání zvířat

Tento formulář slouží k nahlášení podezření na týrání zvířat. V zájmu vyšetření případu uvádějte pravdivé údaje. Jiné využití formuláře (komerční nabídky apod.) je výslovně zakázáno! K dispozici je též Mapa případů. Specifikaci toho co se za týrání zvířat považuje naleznete na stránce Legislativa.

Kategorie zvířat *
PsiKočkyKoněHospodářská zvířataOstatní zvířata

Věc *
Např.: Týrání ročního jezevčíka v Dolní Lhotě

Popis problému *
Zde popište jakým způsobem k týrání dochází, jakých metod se užívá. Pokud jste byli svědkem přímo konkrétní situace, popište danou situaci i s časovými údaji.

Důkazy (nepovinné)
Důkazy jsou pro řešení případu VELMI důležité. Pokud je to možné, pořiďte odpovídající fotografie a přiložte je k tomuto hlášení (nápověda). Povolené typy: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf. Limit velikosti souborů je 8 MB!

Identifikace trýznitele (podezřelého)

Pro co největší efektivitu kontroly a případného postihu je nutné uvést přesnou identifikaci osoby týrající zvíře (zvířata). Zadávejte prosím PSČ přesně!!! Pomohou vám stránky www.psc.cz.
*

Ohlašovatel (údaje o Vás)

Uvádějte pravdivé údaje, slouží pro případný kontakt ze strany KVS pro doplnění informací!*

Příjemce hlášení (Veterinární správa) *

V závažných případech neváhejte kontaktovat Policii ČR!

Vyplněním a odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů příjemci tohoto hlášení, a to v souladu s platnou legislativou EU (NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY 2016/679 ze dne 27. dubna 2016).